Home / Drones / DJI Spark / DJI SPARK | IMU AYARLARINI YAPILANDIRMA

DJI SPARK | IMU AYARLARINI YAPILANDIRMA

İlk uçuş öncesi veya uzun süre ara verdikten sonra tekrar kullanım sırasında IMU ve COMPASS ayarlarını yapılandırmamız gerekli.

Neden önemli bunlar?

Drone’un havada asılı kalmasını konumunu algılamasını ve dengesini sağlayan bu sensörler ve reseptörler olmakta. Dolayısıyla bu ayarları yapmadan uçmanız hiç güvenli değil. Drone’a hükmetmeniz zorlaşacak ve kazalara düşürmelere açık olacaktır.

DJI SPARK ile igili daha fazla rehber için voyagerdoc.com web adresimi ziyaret edebilirsin;
http://voyagerdoc.com/dji-spark-imu-ve-compass-ayarlarini-yapilandirma/

Video paylaşımlarım hoşunuza gittiyse eğer “beğenmeyi” ve kanalıma “abone olmayı” lütfen unutmayın, böylelikle sonraki çekimlerin gelmesi adına daha fazla zaman ayırabilme imkanı yaratmama sebep olacağınızı bilmenizi isterim.

Yeni videolarımdan haberdar olmak için aşağıdaki linke tıklayarak kanalıma abone olabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCzdPsrLWPHli3j-nMq-f1BA?view_as=subscriber?sub_confirmation=1

Hakkımda daha fazla bilgi için;

web adresim: www.voyagerdoc.com

instagram hesabı: voyagerdoc

————————————————————————————————————-

Merhaba VoyagerDoc takipçileri. Rutin mesleğimde bir cerrah olmama rağmen kendime vakit ayırabildiğim ölçüde yeni yerler keşfetmeyi, farklı deneyimler yaşamayı, bunu hayatımın vazgeçilmez bir hobisi olarak edinmeye çalışıyorum. Gezdiğim yerleri paylaşmayı ve seyahat noktaları hakkında sizler adına yararlı olacağını düşündüğüm ipuçlarına dikkat çekmeyi amaçlamaktayım. Hayatımı paylaştığım bu videolarda hem yurt dışı hem yurt içi tecrübelerimden spot bilgiler vererek işe yarayacağını umduğum Vlog çekimleri yapmaktayım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *